Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 428 pagina’s / Engels / 9780861260218
€ 52,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 428 pagina’s / Engels / 9780861260218
€ 52,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 785 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780861260218 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |
| Gewicht | 785 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780861260218 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.