Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789072455345
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789072455345
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Louise Hay geeft haar visie op de uitdagingen waarmee we tijdens ons leven te maken krijgen, zoals opgroeien, relaties, werk, spiritualiteit, onze latere jaren, sterven …
en de problemen en angsten die deze uitdagingen met zich meebrengen.
De auteur raakt ons opnieuw met dit inspirerende boek.
| Gewicht | 347 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789072455345 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |
| Gewicht | 347 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789072455345 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.