Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1988 / 262 pagina’s / Nederlands / 9789051660401
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1988 / 262 pagina’s / Nederlands / 9789051660401
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
Een onderzoek naar theorie, methodologie en methode-ontwikkeling voor processen van organiseren
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789051660401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Eburon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 262 pagina's |
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789051660401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Eburon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 262 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.