Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789028207547
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789028207547
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In De dame met het hondje onderzoekt Tsjechov de aard van liefde buiten het huwelijk vanuit een romantisch idealisme en angst voor desillusie. In andere verhalen, zoals Het huis met de mezzanine, schetst hij juist een levendig beeld van het dagelijks leven van de armen in Rusland en hun weerloosheid tegen uitbuiting van bovenaf. Niemand was zo virtuoos met het korte verhaal als Anton Tsjechov. Ruim een eeuw na zijn dood wordt hij door elke nieuwe generatie ontdekt als de grootste korte-verhalenschrijver die de wereld ooit heeft gekend. Welke thematiek hij ook aansnijdt, zeker is dat Tsjechovs schrijverschap ervoor zorgt dat de verhalen de lezer voor altijd bijblijven.
| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789028207547 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |
| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789028207547 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.