Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / Herdruk / 2004 / 476 pagina’s / Nederlands / 9789038915586
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / Herdruk / 2004 / 476 pagina’s / Nederlands / 9789038915586
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Heiligen staan weer volop in de belangstelling. Bij buiten kerkdijken zelfs nog meer dan bij gelovigen. Maar wat waren zij voor mensen? Hoe anders dachten en handelden zij?
Deze heiligenkalender voor Nederland en Vlaanderen bevat geschreven portretten van alle heiligen van het jaar. Stuk voor stuk prachtige miniaturen, maar niet vleiend, niet door een vrome hand gepenseeld. De auteur is immers Wim Zaal. Zijn lange omgang met religieuze buitenbeentjes en zijn tegelijk meevoelende en kritische pen brengen een leger van maagden, zieneressen, fanatici, martelaren en gewijde vechtersbazen tot leven.
Een slotwoord vertelt hoe men heilig wordt en waar relieken goed voor zijn.
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 4,1 cm |
| ISBN | 9789038915586 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wim Zaal |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | Herdruk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 476 pagina's |
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 4,1 cm |
| ISBN | 9789038915586 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wim Zaal |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | Herdruk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 476 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.