Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1975 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789060301951
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1975 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789060301951
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Verzameling middeleeuwse aforismen en meditaties om tot een oplossing te komen van de controverse tussen het praktisch-godsdienstige en het zuiver mystieke.
| Gewicht | 170 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060301951 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |
| Gewicht | 170 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 11 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060301951 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.