Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 5de druk / 2004 / 259 pagina’s / Nederlands / 9789072455451
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 5de druk / 2004 / 259 pagina’s / Nederlands / 9789072455451
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Meesterverteller Willem de Ridder is erin geslaagd om diepe levenswijsheid met humor te verpakken in een eenvoudige boodschap. Hij breekt een lans voor het vormen van fanclubjes, waarin de leden fans zijn van elkaar en elkaar onvoorwaardelijk steunen. Zijn ongedwongen verteltrant neemt je mee en laat je niet meer los.
| Gewicht | 549 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,3 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789072455451 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 259 pagina's |
| Gewicht | 549 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,3 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789072455451 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 259 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.