Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 139 pagina’s / Nederlands / 9789402199123
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2020 / 139 pagina’s / Nederlands / 9789402199123
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een Cursus in Lichtwerk neemt je mee op een reis door het dagelijks leven en alle thema’s die zich daarin aandienen. Vanuit Licht wordt gekeken naar dat wat speelt. Ieder hoofdstuk eindigt met een aantal vragen, waarin jij zelf jouw eigen waarheid kunt onderzoeken. Een Cursus in Lichtwerk nodigt lichtwerkers uit om weer te gaan leven vanuit hart en ziel. Hoe je dit kunt doen en wat je daarin kunt doen, is een belangrijk onderwerp. Ook worden grote thema’s als verlichting, eenheidservaringen en geluk onderzocht. Een inspirerend boek voor iedereen die op zoek is naar meer licht in zijn leven!
| Gewicht | 269 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789402199123 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Brave New Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 139 pagina's |
| Gewicht | 269 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789402199123 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Brave New Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 139 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.