Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789038918204
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789038918204
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
OP WEG NAAR DE TOP Ieder van ons kan de top bereiken. Ieder van ons kan een winnaar zijn. Althans, als we dat ook echt willen. Dat is de boodschap van dit nieuwste boek van de life & succes coach van deze tijd, auteur van een groot aantal bestsellers (waaronder De monnik die zijn Ferrari verkocht), regelmatige gast van Oprah en één van ’s werelds meest gevraagde sprekers en coaches voor bedrijven die net een stap verder willen gaan, voor mensen die nieuwe waarden willen ontdekken en ernaar willen leven.Voor hen is De weg naar de top een indrukwekkend en praktisch handboek dat inspireert om zowel op zakelijk gebied als op persoonlijk vlak tot perfectie te komen. Gedreven, prikkelend en vol ideeën die zowel uitdagen als inspireren is dit een van die uitzonderlijke boeken die het beste in ons naar boven halen. Hoe verander je tegenslagen in kansen? Hoe verwerf je ware rijkdom en echt geluk? Hoe creeer je een ‘energie-explosie’? Hoe vind je een goede balans tussen werk en privë? Hoe haal je meer plezier uit het leven? Robin Sharma brengt zijn kennis op een vriendelijke, toegankelijke manier over die lezers van elk niveau zal aanspreken. Publishers Weekly
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038918204 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038918204 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.