Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789071985447
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789071985447
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
De woorden in dit boek hebben geen introductie nodig. Ze spreken tot ons allemaal: juweeltjes van wijsheid over de liefde, over het leven, over de wereld waarin we leven — over jou en over mij. Bij een blik op een willekeurige bladzij worden we een nieuwe wereld binnengeleid, de wereld van Osho, de meest briljante mysticus van deze tijd.
| Gewicht | 213 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,6 × 11,3 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789071985447 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 213 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,6 × 11,3 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789071985447 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.