Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1994 / 258 pagina’s / Engels / 9781852305956
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1994 / 258 pagina’s / Engels / 9781852305956
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 372 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2 cm |
| ISBN | 9781852305956 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elements Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 258 pagina's |
| Gewicht | 372 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2 cm |
| ISBN | 9781852305956 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elements Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 258 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.