Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1994 / 336 pagina’s / Nederlands / 9789063252410
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1994 / 336 pagina’s / Nederlands / 9789063252410
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het onderkennen en oplossen van problemen is een proces dat de meesten van ons vaak proberen te vermijden. En juist door dit te vermijden, worden we geremd in onzeDe eigen ontwikkeling. M. Scott Peck laat in De andere weg zien dat onze spirituele en persoonlijke groei deel uitmaakt van hetzelfde proces van afsterven en toegroeien nar onze wezenlijke kern, de liefde. Het vinden van deze kern vraagt om discipline en inspanning van de wil, maar als we kunnen aanvaarden dat leven soms ook lijden is, kunnen we ontdekken wie we werkelijk zijn.
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789063252410 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 336 pagina's |
| Gewicht | 496 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789063252410 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 336 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.