Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Ringband / 4de druk / 2003 / 89 pagina’s / Nederlands / 9789074123051
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Ringband / 4de druk / 2003 / 89 pagina’s / Nederlands / 9789074123051
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze ringband behoort bij het Vaardighedenspel en bevat 30 spelvormen die met het spel kunnen worden gespeeld. Voorbeelden van toepassingsmogelijkheden zijn: bewustwording van de eigen manier van communiceren, loopbaanplanning, ijsbreker in trainingen, competentiegericht leren, coaching en het verbeteren van communicatie in teams.
Tevens bevat deze handleiding de Vaardighedenmatrix (A2-formaat). Met dit instrument kunt u in één oogopslag zowel iemands arbeidsvreugde aflezen, als ook de mate waarin deze persoon over de gewenste vaardigheden beschikt.
| Gewicht | 1186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,7 × 26,3 × 4 cm |
| ISBN | 9789074123051 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Gerrickens |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Ringband |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 89 pagina's |
| Gewicht | 1186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31,7 × 26,3 × 4 cm |
| ISBN | 9789074123051 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Gerrickens |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Ringband |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 89 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.