Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 575 pagina’s / Nederlands / 9789029065856
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 575 pagina’s / Nederlands / 9789029065856
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Huis Atreides opent op een voor de Duin-lezer vertrouwde wereld, Caladan, de voorouderlijke planeet van het geslacht Atreides, waar Leto Atreides wordt voorbereid om op een goede dag zijn vader Paulus als hertog op te volgen. Ver weg, op de woestijnplaneet Arrakis, beter bekend als Duin, broedt baron Vladimir Harkonnen op een plan om de totale ondergang van zijn aartsvijanden, de leden van het geslacht Atreides, voor eens en altijd te bewerkstelligen.
| Gewicht | 730 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789029065856 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 575 pagina's |
| Gewicht | 730 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789029065856 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 575 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.