Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2008 / 541 pagina’s / Nederlands / 9789089680990
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2008 / 541 pagina’s / Nederlands / 9789089680990
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Gaandeweg de Voorspel tot Duin-trilogie zijn de achtergronden van vele gebeurtenissen uit Frank Herberts oorspronkelijke Duin-serie geleidelijk aan duidelijk geworden: de oorsprong van de rivaliteit tussen hertog Leto Atreides en baron Vladimir Harkonnen; de heldendaden die van Duncan Idaho en Gurney Halleck hertog Leto’s meest beruchte medestrijders maakten; de gebeurtenissen rond de geboorte van Leto’s zoon, Paul Atreides, en de rol van de mysterieuze zusterschap van de Bene Gesserit, wier genetisch kweekprogramma na vele millennia eindelijk de langverwachte Messias lijkt voor te brengen. In Voorspel tot Duin: Huis Corrino worden op meesterlijke wijze de plotlijnen van Huis Artreides en Huis Harkonnen samengevoegd.
| Gewicht | 913 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 4,6 cm |
| ISBN | 9789089680990 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 541 pagina's |
| Gewicht | 913 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 4,6 cm |
| ISBN | 9789089680990 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 541 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.