Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1993 / 418 pagina’s / Nederlands / 9789022981306
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1993 / 418 pagina’s / Nederlands / 9789022981306
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Golan Trevize, raadsman van de Eerste Foundation, krijgt opdracht het ontstaan en de ontwikkeling van het Galactische Imperium te bestuderen. Daarvoor gaat hij op zoek naar Aarde, de plaats waar eonen geleden de mensheid ontstond.
Maar Aarde schijnt op onverklaarbare wijze uit het Melkwegstelsel verdwenen te zijn en zelfs in de bibliotheken is geen enkele verwijzing meer terug te vinden. Heeft de tijd zijn werk gedaan of zijn hier andere krachten bezig geweest?
Golan en zijn metgezellen moeten zien te achterhalen wie Aarde zo nonchalant heeft ‘zoek gemaakt’ en waarom.
| Gewicht | 511 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789022981306 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 418 pagina's |
| Gewicht | 511 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789022981306 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 418 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.