Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1980 / 494 pagina’s / Engels / 9780880500623
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1980 / 494 pagina’s / Engels / 9780880500623
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
An extraordinarily rich and touching book. It provides a commentary on the much-loved compositions of Kabir, the 15th century weaver poet—one of the most intriguing and celebrated personalities in the history of Indian mysticism. The result is an inspiring book, a delightful interplay between the down-to-earth straightforward words of Kabir and the wonderful stories and insights of Osho.
| Gewicht | 949 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,5 × 4,3 cm |
| ISBN | 9780880500623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Foundation International |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |
| Gewicht | 949 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,5 × 4,3 cm |
| ISBN | 9780880500623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Foundation International |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.