Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2001 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789062716708
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2001 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789062716708
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek wil de lezer leren alle angst te laten varen. De enige manier daartoe is: je herinneren dat de essentie van je wezen liefde is.
Dit boek wijst direct en effectief de weg naar individuele transformatie. Een groot aantal geestige en veelzeggende tekeningen illustreren de tekst.
Jampolsky was psychiater aan de universiteit van San Francisco. Hugh Prather zegt in zijn voorwoord: ‘Ik heb Jampolsky onder de meest moeilijke omstandigheden zien leven wat hij onderwijst. Dit boek vindt zijn oorsprong in zijn hart.
| Gewicht | 184 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062716708 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 184 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062716708 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.