Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 32ste druk / 2012 / 390 pagina’s / Nederlands / 9789049101268
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 32ste druk / 2012 / 390 pagina’s / Nederlands / 9789049101268
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Wereldwijd vijf miljoen exemplaren verkocht Het doel heeft het managementdenken in de westerse wereld veranderd. Goldratt werd door het tijdschrift Fortune uitgeroepen tot ‘goeroe van de industrie’ en door Business Week tot ‘genie’. Je kunt het boek gerust aanbevelen aan je vrienden in het bedrijfsleven – zelfs aan je baas – maar niet aan je concurrenten. In een spannend detectiveverhaal vecht hoofdpersonage Alex Rogo voor het behoud van zijn bedrijf (en zijn huwelijk). Met hulp van Jonah, een oude vriend uit zijn studententijd, slaagt hij erin om conventionele denkwijzen aan de kant te schuiven en op een originele wijze te handelen. Elk proces blijkt beperkingen te hebben die echte groei en ontwikkeling belemmeren. Het verhaal verklaart de basisprincipes van de beperkingentheorie, de Theory of Constraints, die door Eliyahu Goldratt werd ontwikkeld. Het doel is een boek vol met eyeopeners voor iedere manager die meer zicht wil krijgen op processen in zijn bedrijf.
| Gewicht | 653 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789049101268 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 32ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 390 pagina's |
| Gewicht | 653 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789049101268 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 32ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 390 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.