Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789060679449
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789060679449
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Mijn schapen luisteren naar mijn stem, Ik ken ze en zij volgen Mij. Onze gebeden hebben vaak het karakter van een monoloog, waarbij wij het woord voeren en God, hopelijk, luistert. Sarah Young draaide het een jaar lang om en ontdekte: het is werkelijk mogelijk om dagelijks Gods stem te horen, en zijn aanwezigheid en vrede te ervaren. Laat je bemoedigen door haar prachtige dagboek en open je hart voor de stem van de Goede Herder. Hij is nabij.
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,4 × 10,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060679449 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gideon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |
| Gewicht | 268 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,4 × 10,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060679449 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gideon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.