Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789062719341
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789062719341
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Iedereen kent alchemie als die eeuwenoude kunst om onedele metalen in edele metalen (en dan het liefst goud) om te zetten. Maar alchemie is veel meer. In essentie is het een pad tot zelfkennis, uniek in de westerse tradities. De alchemie-symbolen zijn diepgeworteld in het collectief onbewuste, in onze voorstellingswereld en in onze dromen. Jay Ramsay (die meer dan 2o boeken op zijn naam heeft staan) heeft een buitengewone prestatie geleverd door ons op zo’n intrigerende manier de wereld van de alchemie duidelijk te maken. Stap voor stap leert hij ons deze wereld kennen, o.a. door een variëteit aan oorspronkelijke oefeningen; hij voert ons mee op een gedenkwaardige tocht waarbij we ontdekken dat transformatie in ieder stadium plaatsvindt. Ook wij kunnen ‘van goud’ worden zodra we hebben geleerd los te laten.
| Gewicht | 294 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789062719341 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |
| Gewicht | 294 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789062719341 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.