Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1981 / 240 pagina’s / Engels / 9780803725232
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1981 / 240 pagina’s / Engels / 9780803725232
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9780803725232 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dial Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9780803725232 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dial Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.