Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 283 pagina’s / Nederlands / 9789035118645
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 283 pagina’s / Nederlands / 9789035118645
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek pleit Hillman voor een herontdekking en herwaardering van de ziel. Hij zet uiteen hoe het bestaan van elk individu wordt bepaald door een specifiek stempel of beeld, waarin de essentie en de bestemming van dat leven besloten ligt. Hij bespreekt belangrijke faktoren als karakter, hartstocht, invloed van de familie, persoonlijke vrijheid, noodlot en vooral roeping. De roeping is het onzichtbare middelpunt van elk leven dat de fundamentele vraag aan de orde stelt: wat is het, diep binnen in mij, waaraan ik gevolg moet geven?
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789035118645 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 283 pagina's |
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789035118645 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 283 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.