Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 424 pagina’s / Nederlands / 9789023010487
€ 54,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 424 pagina’s / Nederlands / 9789023010487
€ 54,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789023010487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
| Gewicht | 644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789023010487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.