Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1998 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789063255473
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1998 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789063255473
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Uitleg van de kunst en de filosofie van het Chinese martiale t’ai chi chuan, verduidelijkt met veel kleine tekeningen in zwart-wit.
| Gewicht | 633 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789063255473 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |
| Gewicht | 633 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789063255473 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.