Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 369 pagina’s / Nederlands / 9789074358040
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 369 pagina’s / Nederlands / 9789074358040
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Poging om de astronomie, geologie, paleontologie en Egyptologie op elkaar af te stemmen om o.m. door diverse kalenderberekeningen van oude culturen een universeel bruikbaar beginpunt van de evolutie van de mens te vinden alsmede de waarschijnlijke lokatie van Atlantis.
| Gewicht | 612 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789074358040 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Ring |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 369 pagina's |
| Gewicht | 612 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789074358040 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Ring |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 369 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.