Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2011 / 215 pagina’s / Nederlands / 9789000331079
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2011 / 215 pagina’s / Nederlands / 9789000331079
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Alex Rogo heeft een prima jaar achter de rug. Hij is verantwoordelijk voor drie bedrijven en ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet. Dan komt de raad van bestuur met een beleidswijziging. Er is cash nodig en de bedrijven van Alex worden in de etalage gezet. Een dilemma voor Alex. Als hij de reorganisatie van zijn bedrijven succesvol afrondt, worden ze met meximale winst verkocht. Als hij daar niet in slaagt, gaan ze dicht. In beide gevallen zijn Alex en zijn medewerkers hun baan kwijt.
De bestseller Het Doel speelt in een tijd waar beperkingen in de processen de resultaten bepalen. In Het is geen toeval gebeurt het tegenovergestelde: er is capaciteit te over. Goldratt past in dit boek de beperkingentheorie toe op verkoop en marketing, voorraadbeheer en distributie. Bovendien introduceert hij via zijn hoofdpersoon Alex Rogo technieken voor conflicthantering waar je zowel zakelijk als persoonlijk je voordeel mee kan doen.
Eliyahy Goldratt is bij miljoenen lezers een begrip als wetenschapper, leermeester en managementgoeroe. Over de hele wereld passen economen, bedrijfskundigen en managers zijn gedachtegoed toe in hun eigen organisaties.
| Gewicht | 377 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789000331079 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Opmerking | Het is geen toeval-Eliyahu M. Goldratt-9789000331079.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 215 pagina's |
| Gewicht | 377 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789000331079 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Opmerking | Het is geen toeval-Eliyahu M. Goldratt-9789000331079.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 215 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.