Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2010 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789081411110
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2010 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789081411110
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dr. Gábor Lenkei, Hongaarse arts en wetenschapper ontdekte net als andere onderzoekers voor hem dat de consumptie van de juiste hoeveelheden vitaminen en mineralen het aantal ziektegevallen dramatisch vermindert. Maar zijn voor uw gezondheid cruciale conclusies stuitte op grote weerstand bij de gevestigde belangen in de ‘ziekte-industrie’. De farmaceutische & psychiatrische industrie doen er alles aan om deze gegevens belachelijk te maken, te ontkennen en geheim te houden. Lees dit boek en beoordeel zelf, trek uw eigen conclusies.
Waarom leven we maar half zo lang als we zouden moeten?
Waarom worden alleen mensen in natuurgemeenschappen honderd jaar?
Wie vormt onze opvattingen over gezondheid?
Wie houdt de meest belangwekkende wetenschappelijke ontdekkingen achter, en waarom?
Hoe kun je schatrijk worden met het verzinnen van een kinderziekte?
Wat zijn de voornaamste oorzaken van gewichtstoename?
Wie hield de behandeling voor kanker geheim?
Weet u hoe gemakkelijk het is om gezond te blijven?
| Gewicht | 276 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 14,1 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789081411110 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Free Choice Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Censuur-Gábor Lenkei-9789081411110.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |
| Gewicht | 276 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 14,1 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789081411110 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Free Choice Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Censuur-Gábor Lenkei-9789081411110.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.