Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 176 pagina’s / Engels / 9780007612635
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 176 pagina’s / Engels / 9780007612635
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
The theory and practice of Eastern healing made clear for all, with guidance for everyone considering such treatments as acupuncture, Chinese herbalism or Ayurveda.
| Gewicht | 1078 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,7 × 23,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9780007612635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thorsons |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 1078 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,7 × 23,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9780007612635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thorsons |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.