Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789056371784
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789056371784
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek geeft Jung zijn kijk op het eeuwige probleem van de godsdienst. In Jungs visie heeft de mens een aangeboren neiging tot het religieuze. Verstoring of frustratie van deze neiging kan tot ziekte of neurose leiden.
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789056371784 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789056371784 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.