Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 125 pagina’s / Engels / 9780786882663
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 125 pagina’s / Engels / 9780786882663
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
The founder of California’s Blue Mountain Center of Meditation offers an eight-point program of meditation drawn from the world’s religions designed to help readers achieve tranquility and become more compassionate, loving, and confident people.
| Gewicht | 119 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 11,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9780786882663 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hyperion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 119 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 11,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9780786882663 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hyperion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.