Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 250 pagina’s / Nederlands / 9789023007623
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 250 pagina’s / Nederlands / 9789023007623
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Via de boeken van Joseph Murphy worden al vele jaren miljoenen lezers ingewijd in de geheimen van ons onder- bewustzijn en de scheppende kracht van het positieve denken. Sinds Murphy’s overlijden hebben vele psycho- logen en heelkundigen geprobeerd-Murphy in diens voet- sporen te volgen, maar niemand heeft daarin meer succes gehad dan de Mimchener hypnotherapeut Erhard Freitag, wiens Positief denken als krachtbron in Duitsland inmid- dels evenveel gelezen is als Murphy’s standaardwerk De kracht in jezelf.
In Positief denken als krachtbron vertelt de ervaren hyp- notherapeut Erhard Freitag over de talrijke successen die hij boekt met zijn therapie, waarbij hij onder andere gebruik maakt van hypnose en suggestie..
Freitag stelt dat-negatieve gedachten een nadelige invloed • op ons leven hebben. Door gebruik te maken de kracht van positieve gedachten kunnen wij daarentegen voor onszelf een ideale levenssituatie creëren. De toepassing van de vermogens van de geest leidt tot innerlijke harmo- nie, lichamelijke en geestelijke gezondheid, liefde, en succes in het werk.
U zult versteld staan van de kracht van het positieve denken!
| Gewicht | 333 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789023007623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer Uitgevers Groep |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 250 pagina's |
| Gewicht | 333 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789023007623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gottmer Uitgevers Groep |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 250 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.