Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 325 pagina’s / Nederlands / 9789075240191
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 325 pagina’s / Nederlands / 9789075240191
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
Gerrit, vijfenvijftig jaar, trotse knappe Hollander die iets van zichzelf heeft gemaakt, ontmoet de vijfentwintigjarige Italiaanse arts Beato, die met één onverstoorbare glimlach de hele zorgvuldig opgebouwde façade van Gerrit omver trekt.
‘Inferno’ vertelt het verhaal van de verwoestende kracht van het evenwicht.
| Gewicht | 437 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789075240191 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |
| Gewicht | 437 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789075240191 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.