Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 65 pagina’s / Nederlands / 9789075240238
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 65 pagina’s / Nederlands / 9789075240238
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
De Goden hadden Prometheus, zoon van Iapetos en Klymene, lief vanwege zijn vermogen tot ‘voor-denken’, zijn wijsheid, kunst en kracht.
Toch maakte hij zich gehaat omdat hij aan de alwetendheid van de Goden twijfelde…
Prometheus is het beeld voor de zelfstandige denker, die zijn grenzen leert kennen.
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789075240238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 65 pagina's |
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789075240238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 65 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.