Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789062384891
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789062384891
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met als uitgangspunt de vraag ‘Waar kom ik vandaan, waar ga ik heen?’ neemt Bert Voorhoeve de lezer mee op ‘reis’. Daarbij draagt hij ‘proviand voor onderweg’ aan, in de vorm van spreuken, citaten, verhalen, sprookjesbeelden, liedjes en ervaringen van anderen.
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789062384891 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789062384891 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.