Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1978 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789063780012
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1978 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789063780012
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Door de toevoeging van psychologische begrippen aan het gangbare astrologische begrippenkader krijgen de tot nu toe gebruikte astrologische inhouden niet alleen een begrijpelijker, maar bovendien een veel wijder perspectief.
Karen Hamaker gaat van het standpunt uit dat een horoscoop een wegenkaart is van het onbekende gebied van de psychische mogelijkheden van een mens, dat gaandeweg verkend en ontwikkeld moet worden.
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780012 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780012 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.