Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 707 pagina’s / Nederlands / 9789027493668
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 707 pagina’s / Nederlands / 9789027493668
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Er is al zoveel over hem gezegd en geschreven dat werkelijkheid en mythe niet meer van elkaar te onderscheiden zijn. Wie is Michael Jackson? Deze biografie geeft het antwoord.
Michael Jackson – De biografie is het resultaat van dertig jaar research en honderden exclusieve interviews met alle relevante personen, inclusief Michael Jackson. Taraborrelli schrijft het ware verhaal van Michaels leven, vanaf zijn jaren als kindsterretje, de bloeitijd van zijn carrière tot en met de periode waarin hij telkens zijn uiterlijk verandert en bizarre publiciteitsstunts uithaalt. Taraborrelli weet overtuigend de grote momenten in Jacksons leven te duiden: de vele rechtszaken, de huwelijken, zijn passies en verslavingen, zijn kinderen. Taraborrelli behandelt ook uitgebreid de rechtszaak die nu tegen Jackson loopt.
Deze biografie bevat alle kwaliteiten die Taraborrelli’s boeken kenmerken: objectief, kritisch, feilloze research, meeslepend geschreven, uitputtend gedocumenteerd.
| Gewicht | 1088 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5,2 cm |
| ISBN | 9789027493668 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 707 pagina's |
| Gewicht | 1088 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5,2 cm |
| ISBN | 9789027493668 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 707 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.