Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2019 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020212877
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2019 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020212877
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In ‘Familieopstellingen en Een cursus in wonderen’ laat Els Thissen zien dat haar werk zich tot een geïntegreerd geheel heeft ontwikkeld: ‘Een cursus in wonderen’ (ECIW), attitudinal healing, familie- & systeemopstellingen en non-dualiteit zijn tot één geheel samengevallen.
In dit boek combineert Thissen de boodschap van liefde en vergeving uit ‘Een cursus in wonderen’ met tal van voorbeelden van werkzame opstellingen. Wie zich openstelt zal een wezenlijke omslag kunnen ervaren voorbij angst naar liefde: zo kan er weer verbinding gevoeld worden met de eenheid waar we in onze relaties met anderen ten diepste naar verlangen.
Thissen laat zien dat deze verbinding tot bijzondere resultaten kan leiden. Door relatief eenvoudige interventies tijdens een opstelling komt de onderstroom van liefde, heelheid en eenheid die bij iedereen aanwezig is weer aan de oppervlakte. Familieopstellingen laten ons zo direct ervaren wat de Cursus ons leert: de onderstroom in alle relaties is liefde, omdat wij liefde zijn.
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020212877 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020212877 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.