Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2020 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789400510333
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2020 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789400510333
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Heb je een sterke verbeeldingskracht en droom je veel? Ben je volgens anderen verlegen, ‘overgevoelig’ en snel van streek? Raak je snel overweldigd door gezelschap, drukte of werk? Dan is er een goede kans dat een je hoogsensitief persoon bent. Elaine N. Aron, zelf HSP, combineerde wetenschappelijk onderzoek met haar ervaringen als therapeut en schreef verschillende boeken over dit onderwerp. Dit praktische werkboek bevat oefeningen en adviezen voor zowel individuele HSP’s als werkgroepen. Het leert je onder meer:
* je specifieke sensitiviteit te identificeren
* je verleden in een positief daglicht te stellen
* je dromen te interpreteren in relatie tot je sensitiviteit
* om te gaan met een teveel aan prikkelingen door ontspannings-, adem- en visualisatietechnieken
| Gewicht | 482 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789400510333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |
| Gewicht | 482 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789400510333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.