Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2014 / 360 pagina’s / Nederlands / 9789020284607
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2014 / 360 pagina’s / Nederlands / 9789020284607
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De hele olifant in beeld: een synthese van de gemeenschappelijke inzichten van vele wijsheidstradities én recente baanbrekende wetenschappelijke ontdekkingen!
Marja de Vries biedt met De hele olifant in beeld inzicht in het bestaan en de werking van Universele Wetten en de Gulden Snede. Het boek is een synthese van de gemeenschappelijke inzichten van vele verschillende wijsheidstradities en recente baanbrekende wetenschappelijke ontdekkingen die met deze eeuwenoude inzichten overeenstemmen.
De Vries maakt zo in feite een geheel nieuw wereldbeeld zichtbaar. Het wordt mogelijk om te begrijpen wat er nodig is om de balans in zowel onszelf als de wereld te herstellen. Omdat deze wetmatigheden een universeel karakter hebben, zijn ze van toepassing op alle aspecten van ons individuele en maatschappelijke leven.
De wetmatigheden kunnen dan ook gebruikt worden als uitgangspunt bij alle persoonlijke en maatschappelijke vernieuwingen, die tot doel hebben meer in harmonie te zijn met onszelf en met het grotere geheel.
| Gewicht | 657 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789020284607 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 360 pagina's |
| Gewicht | 657 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789020284607 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 360 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.