Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 316 pagina’s / Nederlands / 9789060384046
€ 21,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 316 pagina’s / Nederlands / 9789060384046
€ 21,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Is het mogelijk dat mensen die nu leven in een vorig leven gestorven zijn tijdens de holocaust? Welke ervaringen wijzen daarop? En wat betekent dat voor de betrokkenen?
Rabbijn Yonassan Gershom geeft in dit boek overtuigende voorbeelden van dit vrijwel onvoorstelbare fenomeen. Onmogelijke herinneringen is gebaseerd op de verhalen van mensen die Gershom in zijn werk als ‘geestelijk raadsman’ ontmoette. De meegedeelde ervaringen werpen een nieuw licht op reïncarnatie en de wijze waarop mensen door verschillende levens heen met elkaar verbonden kunnen zijn.
Tegelijkertijd biedt het boek een fascinerende kennismaking met de joodse rituele gebruiken en met de chassidische mystiek, waarin de reïncarnatiegedachte een centrale plaats blijkt in te nemen. Het boek raakt de lezer door de diepe menselijkheid en de integriteit die eruit spreken.
| Gewicht | 439 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060384046 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 316 pagina's |
| Gewicht | 439 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060384046 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 316 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.