Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789025349981
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789025349981
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ridder Ivanhoe bindt in de 12e eeuw de strijd aan met koning Jan in Engeland.
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789025349981 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789025349981 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.