Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789055735426
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789055735426
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek gaat over de rol en daarmee ook over de taken, deugden, waarden en normen van de politicus. Het presenteert visies daarop van grote denkers uit vele eeuwen. Tot hen behoren naast regeerders en filosofen uit de Oosterse, Griekse en Romeinse oudheid ook Europese denkers uit de moderne tijd.
Hun wegwijzers kunnen ook nu nog voor politici, bestuurders en burgers een bron van inspiratie zijn. In een tijd vol onzekerheid geeft het boek inzicht in herkomst en grondslagen van de publieke moraal. Wijsheid uit vele eeuwen en verschillende culturen biedt een tegenwicht tegen de waan van de dag.
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,3 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789055735426 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Damon |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,3 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789055735426 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Damon |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.