Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789069638317
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789069638317
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
‘Yoga-anatomie’ geeft de klassieke asana’s weer met behulp van gedetailleerde, anatomische tekeningen in full-colour. Zo kan er een dieper begrip ontstaan van de structuren en principes die aan elke houding ten grondslag liggen. Duidelijk is weergegeven hoe iedere spier wordt gebruikt en hoe lichte houdingsveranderingen de effectiviteit van de bewuste houding kunnen vergroten of verkleinen. Ook wordt zichtbaar hoe ruggengraat, ademhaling en lichaamspositie met elkaar verbonden zijn. Of je nu een beginner bent dan wel al geruime tijd yoga beoefent, ‘Yoga-anatomie’ zal een onmisbare leidraad voor je vormen.
Auteur Leslie Kaminoff is erkend leraar anatomie, ademhalingstechniek en lichaamswerk. Hij is de stichter van ‘The Breathing Project’, New York City’s meest vooraanstaande yogastudio, gericht op het onderwijzen van geïndividualiseerde, ademgerichte yogabeoefening en therapie.
| Gewicht | 825 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 19,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069638317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 825 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 19,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069638317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.