Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingenn met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789050000048
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingenn met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 225 pagina’s / Nederlands / 9789050000048
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
Van alle bijbelsefiguren benijd ik alleen Jakob. Niet omdat hij zoveel schapen had of de vader van twaalfstammen was, maar om zijn eerste ontmoeting met zijn geliefde Rachel, bij de put in het land van het oosten. Aan het woord is meesterverteller Meir Shalev uit Israël. Op onnavolgbare wijze toetst hij tal van bijbelse verhalen op hun actualiteitswaarde en maakt zo de bijbel – die Hebreeuwse bestseller aller tijden toegankelijk voor iedereen. Shalevs bijbel gaat over vriendschap, politiek, filosofie en liefde. En hij verklaart en passant waarom koning David een mafioso was en waarom de koningin van Sheba behaarde benen had.
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789050000048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vassallucci |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingenn met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789050000048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vassallucci |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingenn met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 225 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.