Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 204 pagina’s / Engels / 9780140190571
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 204 pagina’s / Engels / 9780140190571
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Through profiles of fourteen present-day shaman women who use alternative healing methods in their work, Jamal suggests how a shamanic community can be developed into a creative, empowered society.
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 12,9 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780140190571 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Arkana |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 12,9 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780140190571 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Arkana |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.