Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789401305068
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789401305068
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een goed functionerend immuunsysteem staat sinds de huidige pandemie steeds meer in de belangstelling. Maar hoe verbeter je je weerbaarheid? In ‘Boost je immuunsysteem met ayurveda’ maakt ayurvedisch deskundige Janesh Vaidya de traditionele kennis van ayurveda toegankelijk voor de moderne westerse wereld. Hij laat zien hoe je je afweersysteem kunt versterken door slechts enkele eenvoudige aanpassingen in je dagelijkse gewoonten aan te brengen, gebaseerd op je body/mind-type. Daarmee is ‘Boost je immuunsysteem met ayurveda’ een praktisch en toegankelijk boek voor iedereen die een beter afweersysteem wil. Janesh Vaidya komt uit India en is auteur, ayurvedisch deskundige en een internationaal spreker. Zijn boeken zijn in zes talen vertaald, en hij is uitzonderlijk populair in Zweden.
| Gewicht | 296 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789401305068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 296 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789401305068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.