Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 144 pagina’s / Nederlands / 8711273994485
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 144 pagina’s / Nederlands / 8711273994485
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Mindfulnessexpert Anna Black legt uit hoe je mindfulness in je dagelijkse leven integreert en de vele voordelen ondervindt van leven in het moment. Ervaar mindfulness met geleide oefeningen en activiteiten. Gebruik de reflectiepagina’s om intenties te stellen en je observaties op te schrijven. Breng wat je geleerd hebt in de praktijk met challenges als ‘techdetox’, ‘opmerken wat je hebt’ en ‘doe iets op een andere manier’.
| Gewicht | 291 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,1 cm |
| ISBN | 8711273994485 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bonnier |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 291 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 1,1 cm |
| ISBN | 8711273994485 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bonnier |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.