Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789461881731
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789461881731
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
Verbondenheid met de natuur is hét kenmerk van de cultuur der indianen. Hun rituelen en de symbolen die ze daarbij gebruiken, staan dan ook volop in de belangstelling. Dit boek biedt de lezer meer dan 300 symbolen in hun onderlinge samenhang – prachtig getekend en raak beschreven. Van de zandtekeningen der Navajo tot de totemdieren en de taal van het Steenvolk geven ze een indringend beeld van de indiaanse cultuur en hun oeroude, tijdloze wijsheid.
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789461881731 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Lantaarn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789461881731 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Lantaarn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.