Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789001711023
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789001711023
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
Drama voor de beroepspraktijk leert de student drama te gebruiken bij zijn (toekomstige) werk. Hij vindt in het boek niet alleen een beschrijving van de diverse dramatechnieken, maar leert deze ook in de praktijk toe te passen bij verschillende soorten groepen. De uitgave gaat in op de functies van drama, geeft uitleg bij de verschillende dramatische spelen en maakt de student duidelijk hoe hij deze spelen optimaal kan begeleiden.
Drama voor de beroepspraktijk is een praktische, eenvoudige handleiding die de gebruiker in staat stelt zelfstandig aan de slag te gaan.
| Gewicht | 500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789001711023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wolters-Noordhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789001711023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wolters-Noordhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.